Kurumsal

Dekoreks

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek Evinizde ve İşyerinizde yapılan tüm değişikliklerle hayatınıza renk katmaya devam ediyoruz.

Dekoreks Dekorasyon firmamız, sizlere daha iyi bir yaşam standartları sunmak için 15 yılı aşkındır hizmet vermektedir.

Kırmadan Arıza Kaçağı Tespiti, Su Kaçak Tespiti, Termal Kamera Ve Akustik Dinleme Cihazları, Fayans Döşeme, Mutfak Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Tezgah Üretimi, Mobilya Üretimi, Komple Ve Kısmi Boyama, Parke ve Seramik Satışı ve Tadilatı gibi hizmetlerimiz ile müşteri odaklı çalışmaktayız.

Piyasada edinilen tecrübeler ışığında müşterilerimize daha iyi hizmet kalitesi sunmak için mevcut kalitemizin her geçen gün üzerine koyarak ilerletmekteyiz.

Tesisat ve Mobilya ustalarımız; alanında uzman, modern tasarım çizgilerine sahip, işini iyi yapan, teknolojinin son ürünleri ile çalışmalarını sürdüren bir ekibe sahibiz.

Firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, etik kuralları ile kurum , kuruluş ve bireylere; ileri teknoloji alt yapımız ile, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmaktadır.

Hastane, AVM, otel, okul, fabrika, iş merkezi, lojistik merkezi, ev, ofis, mağaza ve restoran alanlarındaki elektrik projelerini müşteri ihtiyacına göre zamanında ve sözleşme şartlarına uygun olarak “Anahtar Teslim” prensibiyle sunmaktayız.

MİSYONUMUZ

Geleceğin yüksek teknolojilerini takip eden; daha fazla insanın bu yeni teknolojilerden faydalanması için çalışan yüksek performans ile kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla daima genç, tecrübeli, yenilikçi firma olmak.

VİZYONUMUZ

Dekoreks Elektrik kuruluşumuzdan bu yana  “yenilikçilik”, temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte yaşam alanlarına güven, kalite ve sorunsuz hizmet sağlayan firmamız için; Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak öncelikli görevimizdir.

”Kaliteli Ürün ve Hizmet, Rastlantıların Değil, Yılların Verdiği Tecrübe ile Sistemli Çalışmaların Sonucudur.”