Mantolama Ve Dış Cephe Kaplama

MANTOLAMANIN AVANTAJLARI

Binalarda ısı yalıtımı için içten, dıştan ve sandviç duvar olmak üzere 3 farklı yöntem uygulanır. Isı köprülerinin oluşumunu önlemek ve yalıtımın sürekliliğini sağlamak için yapılan en iyi uygulama mantolama uygulamasıdır. Dış cephe mantolama uygulaması yapı fiziği açısından en uygun olan ısı yalıtım sistemidir.

Mantolama mevsim şatlarına göre ısı kayıp ve kazançlarını engellemek için bina dış kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. Teknik olarak ise ısı köprüsü oluşturmadan gerekli ısı iletim katsayısına ulaşmak için bina dış yüzeyine yapılan ısı izolasyonudur.

  • BINA DIŞ DUVARLARI DIŞ ORTAMIN TÜM ETKILERINDEN KORUNUR.
  • YOĞUŞMA RISKI EN AZA INDIRILIR.
  • HEM ISI HEM DE SU YALITIMI SAĞLAR
  • TEKNIĞE UYGUN YAPILMIŞ BIR MANTOLAMA UYGULAMASI %50 YE VARAN ISI TASARRUFU SAĞLAR.
  • YAKIT TÜKETIMINI AZALTTIĞI IÇIN ÇEVRENIN KORUNMASINA KATKI SAĞLAR.

 

BAKIM GEREKTİRMEYEN,RENKLİ ve DAYANIKLI DIŞ CEPHE KAPLAMA

İyi bir tasarım; bolca ilham, geniş bir bakış açısı ve kışkırtıcı fikirlerle ortaya çıkar. Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak, fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimiz.

Kabin kompakt laminatların sahip olduğu birbirinden farklı renk, doku ve desen çeşitliliği; sınırsız tasarım olasılıklarını kusursuz bir estetik görünümle birleştirmenizi sağlıyor. Göz alıcı renklerde ve istenilen formda işlenmiş kompakt paneller, tek başına kullanılabildiği gibi, diğer materyallerle bir arada da kombine edilebilir. Dekoreks dış cephe kaplama , sizlere hayalinizdeki projeyi gerçekleştirmenin çözümlerini sunuyor.

Anti Uv kompakt paneller, binaların dış cephede maruz kaldığı güneş ışınlarından ve olumsuz hava koşullarından (yağmur, kar, fırtına, asit yağmurları vs.) etkilenmemekle birlikte, içeriğindeki E1 düşük formaldehit sayesinde çevre dostu projeler ortaya çıkmasını sağlamaktadır.